Tak, napisałem nawet książkę o tym jak je pisać. W mojej kilkunastoletniej karierze widziałem niestety tylko kilka dobrze (czyli przydatnie konferansjerowi) napisanych scenariuszy. Większość z nich wymaga mniejszej czy większej edycji. Proponuję więc rozważyć opcję napisania go wspólnie ze mną od początku.
Piszę też scenariusze na eventy, których sam nie prowadzę. Dostosowuję wtedy styl do odpowiednich nazwisk.





























Zostaw komentarz